Zázvor a skořice na hubnutí

Ginger – jeden z nejoblíbenějších produktů používaných pro snížení hmotnosti. No a v tandemu se skořicí jsou schopni prokázat pozoruhodné výsledky. Tyto koření lze jednoduše přidávat do různých pokrmů. Například, v kombinaci se dobře hodí k , nebo ryby. Nicméně to je nejlepší koření projevují v nápojích a .

Existuje množství různých receptů na nápoje, v nichž je v kombinaci zázvoru a skořice. V nejjednodušší, mleté koření podle chuti se přidávají k čaj. Přinášíme vám několik zajímavých receptů:

zázvorový nápoj. Kousek zázvoru o velikosti asi centimetr nakrájíme, pár s dvěma skořice a stejné množství muškátového oříšku, zalijeme šálkem horké převařené vody a nechte spojených s vymáháním noc. K tomuto lahodnému moku, pokud chcete, můžete přidat citron nebo med. Pít nejlépe nalačno.
Čaj se skořicí a zázvorem. Vyčistěte a vetřete asi pět centimetrů kořene zázvoru, výsledný hmotu umístěte do a přidejte k ní lžíci černého čaje, pár kusů sušených hřebíčku a spřízněnou duši tyčinky skořice. Nalijte všechny vroucí vody a asi minutu kapalina na malém ohni.

Kefír se skořicí na hubnutí

Kefír – jeden z nejlepších potravinových výrobků. Na základ tohoto produktu je postaven mnoho diet na hubnutí, jeho doporučují zahrnout do menu nemocným, kteří mají problémy s zažívacího ústrojí, dětem a vůbec všem lidem bez výjimky.

Pokud doplnit jogurt skořice na hubnutí, na to se bude konat mnohem jednodušší. To je způsobeno tím, že koření snižuje chuť k jídlu a uklidňuje, což je velmi důležité v průběhu přísné diety. Nicméně, kefír a skořice lze používat nejen během diety, nápoj připravený z těchto ingrediencí, může dát dobré výsledky, pokud na něm organizovat vykládku dny. Také jim můžete nahradit jedno z jídel, nebo obvyklé občerstvení. Velmi užitečné kefír se skořicí pít za dvacet minut před jídlem. V tomto případě je množství potravin, které můžete jíst výrazně sníží.
Nápoj recept s a skořicí

skořice s takový nápoj je velmi jednoduché: k bez tuku jogurt se přidává skořice. Při tom je jeho množství se může lišit. To je vzhledem k tomu, že v jeden den se nedoporučuje konzumovat víc lžičky koření. Pokud máte v plánu pít nápoj jednou denně, můžete dát lžíci skořice, pokud třikrát – pak třetina, atd.
Koktejl-

Propojením jogurt s zázvorem a skořicí, a pak takový nápoj červenou papriku, můžete získat skvělý koktejl. Proslýchá se, že ho velmi milují pít model. Takový nápoj se doporučuje užívat půl hodiny před snídaní. Aby ho připravit k jogurt špetku červené papriky a na milované čajovou lžičkou sušeného mletého zázvoru a skořice.

Odporúčame: koupit zde a bočné werjsa slovenský – lieky na chudnutie