Všimnite si čo vaše dieťa na peniaze

Odkiaľ peniaze prišli? — otázka je veľmi dôležité a rodičia často podceňujú význam. Hovoria stále o peniazoch, o tom, čo sa predáva, alebo, že nie sú dosť, a to nehovorí, odkiaľ peniaze prišli? Kde získať peniaze na všetko, čo chcem? Prečo rodičia stále nie sú peniaze pre všetky dieťaťa želanie? Prečo ostatní rodičia kupujú im, čo moje, ako ma nemôžu alebo nechcú? Čo rodinného rozpočtu, a to, čo je postavený?

Vezmite prosím na vedomie, aký vzťah má vaše dieťa s peniazmi. Preto, deti a peniaze je dôležitou témou v oblasti vzdelávania.

Veľa otázok, ktoré môžu a mali by začať diskutovať o vzťahu detí s peniazmi, čo najskôr sa s dieťaťom, postupne sa prešlo na zložitejšie veci, ako napríklad “Ako sa uistiť, že máte dostatok na všetko”?

Povedal som, aby sa moja dcéra, čo rodinného rozpočtu. A prečo nie je dosť peňazí na všetko:

— Rodinný rozpočet sa všetky peniaze, ktoré sme dostali tento mesiac z rôznych zdrojov príjmov, ja a otec. Môžete zarobiť peniaze tým, že bude pravidelne k službe, môžete vyhrať, môžete získať (dekorácie na stenu) z investícií a z iných miest. Existuje mnoho spôsobov, ako generovať príjmy.

Je veľmi dôležité, aby boli úprimní a zákonné spôsoby. Pretože tí, ktorí zarábajú peniaze nelegálne, uvrhnutý do väzenia. Otec a ma pracovať. A náš príjem je naša celková mzdy za mesiac. Peniaze, ktoré máme, ak chcete deliť na časti.

Prvý a najdôležitejší je náš každodenný náklady.( A potom patrí dieťaťa v play, spýtajte sa ho, ako on si myslí, že budete mať (Kúpiť v obchode 3d tapety) podstatné a pomôcť sami. Takže dieťa je ľahšie stráviteľné).

V našej rodine, je – pomôcky, potraviny, náklady na školské a detské hrnčeky, oblečenie, lieky.

Druhá časť, napríklad, potrebných zmien doma, na opravy interiéru.

Ďalšia časť o literatúru, televízia a Internet.

Súčasťou zábavy. Napríklad, na návštevu, do kina, kaviareň, Park, a tak ďalej.

Nemôžeme znížiť prvej časti, pretože je to potrebné. Ale tu je druhá časť sa môže znížiť. Napríklad, v jednom mesiaci, nie tráviť na zábavu, a stráviť na opravy. Alebo rozdeliť na časť, ktorá je pre zábavu a bude šetriť na dovolenku. A tak ďalej.

Môj manžel a ja sme žiadne tréningové plány a stratégie nie sú budovy, dozvedieť sa všetko, čo v praxi. Môže zo dňa na deň na prednášku na tému peniaze a výdavkov, ale to sa okamžite vyletel z mojej hlavy. Ale to, čo dieťa bude vidieť v praxi, budú pamätať dlho. Okrem toho, deti vždy na pamäti a opakovať to, čo rodičia urobiť, nie to, čo hovoria.