Rodina je “sedem I”

Rodina je “sedem ja”: nie menej a možno aj viac. Samozrejme, v rodine patrí rodičia, starí rodičia, ale stále je založené na deti. Dôvod, prečo mnoho detí je základom tradičnej rodiny štruktúra mnoho národností. Veľká rodina — členné rodiny. Istí ľudia, zadajte život v dospelosti, ak viete, že majú vždy mohli obrátiť v ťažké časy. “Muž bez bratov a sestier — osamelý strom” — hovorí staré príslovie.

Avšak, ako už bolo povedané v starých čias… Moderný rodinný nie je tak ťažké rešpektovať tradície. Veľké rodinné prestáva byť symbolom sily a spoľahlivosti. Nová generácia a výroky nové. “Nie je možné predložiť chudoby” — hovoria v náš čas. Mladé rodiny sú si istí, že musíme “stand up”, a potom si o deti. Tak, tam je nastavenie na “malé rodiny”. Rodina prioritou, kariérny rast a materiálne blaho, pretože je potrebné vytvoriť podmienky pre vzdelávanie jedno dieťa, dať mu všetko, čo chce. Ak chcete dať dieťaťu všetko naraz v materiálne podmienky — aby mu šťastné detstvo. Aspoň tak mnoho moderných rodičov. Mnoho detí úplne neopodstatnené spojené s deprivácie. Bohužiaľ, táto motivácia vedie k poklesu v povedomia o hodnote materstva a rodinná výchova.

A stále je veľa rodín, ktorí si uvedomujú akútne morálne účel a rodiny, nebojí ťažkosti, zadajte do stavu “veľkej rodiny”.

Všetky psychológovia a pedagógovia sú jednoznačné v tom, že vo veľkej rodine, dieťa je viac pravdepodobné, že vyrastajú v spoločensky prispôsobené osoba.
Funkcie výchova detí vo veľkej rodine

Zvážte výhody výchovy vo veľkej rodine.
1. Deti z veľkej rodiny pestovať priateľské

V takýchto rodinách sú deti zvykať starať sa o seba, rešpektuje záujmy iných, zvážte názory ostatných. Po najstaršieho dieťaťa (prvorodený) má všetky lásky a náklonnosti v rodine. Vyrastal iba pred príchodom druhého dieťaťa. Rodičia vždy zobraziť viac záujem o mladšie, ale to neznamená, že budete milovať niekoho menej. S príchodom ďalšieho dieťaťa, pozornosť opäť prepne na najmladší a najstarší dieťa chápe, že dôvodom bezmocnosti dieťa, a nie absencia lásky. Najstaršia dieťa má už zažili tento moment, toto správanie sa rodičov, to nie je prekvapujúce, a preto nie je žiarlivosť, ako sa to deje v rodinách s dvoma deťmi. Naopak, vo veľkej rodine staršie deti pomáhajú dospelých v starostlivosti o mladších, a to posilňuje súrodenecké vzťahy.
2. Veľké rodiny sú viac robustný

Rodičia v rodine sú obsadené dôležité veci — výchova detí. Nemajú žiadnu príležitosť ukázať negatívne, pretože je potrebné riešiť každodenné ekonomické, psychologické a iné problémy. Je dôležité, aby sa spoločné rozhodnutie, pretože to ovplyvňuje každého človeka. Spoločnú zodpovednosť za rodinu, ktorá spája všetkých. Podľa štatistických údajov rozvod rodiny s mnohými deťmi sú oveľa zriedkavejšie ako v párov s 1-2 deťmi.
Sponzor: bytového textilu a detské izby