Proč ?

Každý je jiný v jeho výběru. Nicméně, společnost “” je připraven nabídnout řadu výhod, od kterých nebudete moci vzdát a určitě zastavte svou volbu na nábytek “”.
Krásný design

Design — charakteristický rys nábytku fasády společnosti “”. Trojrozměrné kresby a objemová rytecké jsou schopni vytvořit individuální styl a interiérů.
Špičková kvalita

Kvalita námi vyráběných produktů je prokázáno četnými certifikáty mezinárodních výstav a soutěží. Mezi nimi jsou:

Zlatá medaile na Mezinárodním nábytkářském veletrhu v Poznani (rok 2008);
ocenění v soutěži Nábytková Diamanty (rok 2009);
ocenění v soutěži Přátelský Svět Dítě a další odměny.

Dodržování standardů

Každý kus dětského nábytku od firmy “” prošel ověření a odpovídá platným evropským normám a standardům týkajících se stability, spolehlivosti a trvanlivosti tohoto druhu výrobků. Testy a výzkum zboží prováděné odborníky laboratoř pro výzkum a certifikace v Polsku (gg Poznaň).
Materiály

Nábytková fasády jsou vyrobeny z vysoce kvalitních desek MDF. Povrch výrobků je řešen vodní barvy, která se nanáší v několika vrstvách, což dává nábytku estetický vzhled. Je to lesklý povrch vytváří efekt sametové měkkosti a tepla, a také zdůrazňuje hloubku barvy a nádech skladby.

Pracovní desky stolů jsou vyráběny z desek MDF a jsou pokryty speciální filmem. To chrání povrch před možným poškozením (stopy a škrábance) a mazání. Podobné řešení – zajištění trvanlivosti výrobků od společnosti “”.

Skříně nábytku se provádí pomocí laminované desky, které jsou spolehlivější a ve srovnání s převládající dnes desky dřevotřískové desky, a jsou charakterizovány třídy E1. Stoly, židle, dětské postýlky se snadno čistí a zachovávají perfektní vzhled po mnoho let.

Stojí za zmínku, a to, že všechny našeho nábytku jsou zaoblené (poloměr zaoblení je 5, v ostatních položkách R=2), protože jsme se vždy staráme o to, aby naše výrobky přinášet radost a příjemné zážitky, a to i po bouřlivé veselí.

Pro výrobu židlí, jedno – a bunk postýlky, a také bočních stěn, pro ně se používá pevné strom.
Vodní barvy

Ve výrobním procesu používáme nejmodernější technologie lakování nábytku s použitím vodních barev, čímž se dostáváme vysoce kvalitní vlastní výrobky a ne škody na životním prostředí.
Značkové kování “Blum”

Náš nábytek je vyroben s použitím odborné kování od rakouské firmy “Blum”. Výrobky firmy se vyznačují nejen atraktivním vzhledem, ale se zaručenou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností.
Bezpečnost a funkčnost použití

Funkci našeho nábytku – jeho odolnost a bezpečnost v provozu. Skříně, komody, regály navíc vybaveny speciální páskou, která ochrání při případném pádu.

Police mají speciální zapínání (vzpěry) s pouzdrem. To zabraňuje jejich nečekané nominaci. Různé druhy nábytku jsou vyrobeny s použitím systému smyček BLUMOTION, což umožňuje vyloučit efekt . Kromě toho, pro se zásuvkami platí profesionální lišty BLUMOTION TANDEMBOX, které zaručují a , a systém zpomalovače brzd zabrání skřípnutí prstů a vypadávání bedny z pouzdra při používání nábytku.

Další předností výše uvedených zařízení je jeho jednoduchá montáž a doživotní záruka na výrobky od firmy “Blum”.
Funkčnost nábytku

Co je nejdůležitější při výrobě nábytku “” — bezpečnost vyráběných produktů. Koneckonců, dětský nábytek je skupina velkého rizika a musí splňovat nejen hygienické a zdravotní požadavky, ale i požadavky na bezpečnost.
Ekologie

Při výrobě používáme pouze ekologicky šetrné materiály.

Vodou ředitelných nátěrových hmot – zajištění “zdravé” a bezpečné pro zdraví dítěte nábytku. Takovou barvu používají ne všichni výrobci dětského nábytku, vystavovat zdraví dítěte v ohrožení. Naše barva je bezpečné a dostatečně odolné, slouží a bezpečně.
Také doporučuji: internetový obchod