NY Islanders – Washington 2:4

Cieszył się jego drugiego gola w hokeja NHL, ale pojawiają się drobne punkty drużyny w końcu zdecydował się na nim wciąż musi czekać. Czeskie statystyki Jakub Vrana zapisani na pomoc dla niego w pojedynku z New York Islanders był już drugi. Dwadzieścia lat graczem dwa punkty, aby pomóc Washington zwyciężył 4: 2 miejsce Strzelone do pustej bramki i kick Radek Faksa. Forvard Dallas ustawić końcowy wynik w meczu z Nashville Gwiazdy wygrał 6: 2nd W tym samym spotkaniu zdobył i Jiří Hudler, który nagrał czwarty cel Stars. Piłka zdobył gola i Radim Vrbata z Arizony, który pokonał Detroit 4: 1

Przeciwko New York Islanders strzał w 28 minucie idealnej pozycji. Kuzniecow przechodzą również z Crow pięknie strzelił, krążek po jego eksperyment zakończył się w sieci. Natychmiast został on zidentyfikowany jako strzelec. Jednak powtarzające się ujęcia ujawnił TEC bramę przesiewowych Williams. Jego występ był Czech młodzik imieniem sekund gwiazda pojedynku.

“Kuzya (Kuzniecow) jeździliśmy bram i miał wielką prędkością. Chciałem tylko, aby dostać się przed bramką. Potem zastrzelił krążek odbił się od Williams w sieci, “powiedział wychowanek LETŇANY zagranicznych reporterów.

Na trzecim członkiem zespołu był to drugi pomóc w grze. Pięć minut wcześniej miał zorientowali do szybkiego działania Stolic, natomiast trzeci obrony posłał na przewagę liczebną Ellera. Służył płytę Connollymu, który z bliskiej prostřelil Halak.

O swoich oddziałach zwycięstwa Barry Trotz zdecydował aż do ostatecznego aktu gdy wciśnięty dwukrotnie obrońca Niskanen i zabezpieczone zwycięstwo 4: 2nd

Faks trafia Hudlerem
Już po raz trzeci w tym sezonie pojawił się wśród strzelców Radek Faksa z Dallas. Dwadzieścia dwa środkowy napastnik strzelił w 54 minucie pustej klatce próbę przez pole i uszczelnione Gwiazdy zwycięstwa 6: 2 nad Anaheim. Najlepsze kursy na obstawianie wyników hokeja znajdziesz w bet-at-home (więcej)