Je maminkou dcery Oli, jsem neunikl tomuto osudu

Všechny maminky, myslím, že si pamatují ten moment, kdy dítě začne aktivně objevovat svět a vyvíjí horečnou činnost ve všech koutech bytu okamžitě: jen, že si vybrali na dítě nůž, a to už táhne do úst botu, dokud odstranil boty ve skříni – mladý výzkumník již studuje mechanismus zavírání dveří.Nejvíce se bojíte, aby se něco nebezpečného není chytil, není , není , není spálil, není dopadl. V tento plný vzrušení období maminky obvykle nic nepodařilo udělat, protože po celou dobu musí sledovat zvídavé malé dítě.

Je maminkou dcery Oli, jsem neunikl tomuto osudu. Zde pak vznikla u mne myšlenka dát svému dítěti možnost podílet ve všech věcech. Za prvé, jsem drží krok udělat všechny domácí úkoly. Za druhé, moje dcera byla neustále se mnou: jsem nemusela položit ji na postel, nebo to napíchnout na jízdárnu a poslouchat křik, rychle s jejich prací. Za třetí, jsem domácí práce s povolání pro dítě.

Ale popořadě…

V tomto článku jsem se diskutovat o tom, jak naučit dítě k , jak k procesu. Vše, o čem píšu, na mou dceru, od okamžiku, kdy jí naplněn rok (dětský kusový koberec). Testy pokračují až do současnosti.

Obvykle rodiče učí malé děti vařit z několika důvodů.

Může se říznete. Nevěřili byste, jak riziko říznete je vyšší u dospělých než u dětí. My řežeme ostrým nožem, rychle. Dětem je třeba dát jídelní nebo plastové nože, které jsou kvůli nedostatku zručnosti řez bude velmi pomalu. Ale v hlavě (internetový obchod Banaby) mají informace, že nůž je věc potenciálně nebezpečná, že je s ním třeba zacházet opatrně a v přítomnosti dospělých. Moje dcera za dva roky pobytu v kuchyni jako ani jednou .

Může se spálí. Za prvé, dítě musí vědět, že sporák a trouba horká. Pokud dívka vám nevěří, dejte jí možnost, aby se ujistil v tom, že na vlastní zkušenosti. Nic strašného se stane, pokud se to lehce jednou. Kromě získání skutečné (internetový obchod Banaby) znalosti o tom, co je to “žhavé”, moje dcera teď věří mi na slovo.

Mumlá pod nohama. Jistě, měli byste být připraveni na to, že první čas, vaše asistentem bude značně komplikovat kulinářský proces. Není na mimino. naučit dítě , že kladete její postoj k vaření. Nezapomeňte chválit, ale chvála by měla mít základ. Například, pokud dívka cut brambory na polévku velkými kousky za rok, pak je to rozhodně stojí za slovní podporu, ale pokud to také cut tři roky, pak chválit není za co. Požádejte ji, nakrájejte , a jen po dosažení správného výsledku, pozitivně ocenit její práci.