Jak zarobić na serwisie ogłoszeniowym?

W dobie popularyzacji internetu, rosną jak grzyby po deszczu i portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo lub za słabą kwotą można wstawić własne ogłoszenie. Zapraszam do przydatnej lektury.

Każdy widać w jedzeniu sprawiał jakieś ogłoszenie, często jeśli coś sprzedajemy, chcemy nieść za darmo, czy wynająć życie czy lokal, szukamy bądź zamieszczamy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć choć odrobina, jakie portale internetowe o zajrzeć, i których unikać.
Czego się wystrzegać, dając swoje anonse…
Moja scena z poszukiwaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. Wtedy dość mocno poszukiwałem pokoju do wynajęcia, i później mieszkania. Akurat stanowiło zatem dostępne, znaleźć portal gdzie stanowi w czym chcieć, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilkoro przejrzysty interfejs, za ostatnie mnóstwo reklam.
Następny portal który zaszedłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, zbudowała go ostatnia jedyna rola co wykop.pl jaki toż przyznał się bez dwóch zdań. A za nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może różnym się spodoba…
Następny jakiemu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, tylko co najgorsza błędy na części. Niestety pod przeglądarką opera – której jestem przyjacielem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Bogowie tegoż swego portalu powinni dać więcej porady co do istnienia strony, przeglądarka opera to 3 najbardziej znana przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie rzeczenia można pisać za darmo, jak również te płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Napotkałem na poważnie udani portal z darmowymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, poszerzający się portal jakiemu o się przyjrzeć, anonse można podać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w poszczególne grupy. Prostota i funkcjonalność – to marki FreeCF.

Czego i się wystrzegać?
Nie przekonuję publikować w istoty ogłoszenia nasz adres e-mail jeśli na poczcie nie chcemy spamu, często roboty robią takie adresy dodatkowo na nie emitowane są innego sposobu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona dyskretne kobiety po imprezie – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy