Dlaczego ?

Każdy jest inny w swoim wyborze. Jednak firma “” jest gotowa zaoferować szereg korzyści, z których nie można zrezygnować i koniecznie zatrzymać swój wybór na meble “”.
Piękny design

Projekt — charakterystyczną cechą frontów meblowych firmy “”. Trójwymiarowe rysunki i trójwymiarowe grawerowania w stanie stworzyć indywidualny styl i wnętrze pomieszczenia.
Najwyższa jakość

Jakość wytwarzanych przez nas produktów zostało udowodnione licznymi certyfikatami międzynarodowych wystaw i konkursów. Wśród nich:

Złoty medal na Międzynarodowych targach meblowych w Poznaniu (2008 rok);
nagroda w konkursie Meblowe Diamenty (2009 rok);
nagroda w konkursie Przyjazny Świat Dziecka i inne nagrody.

Przestrzeganie standardów

Każdy przedmiot mebli dziecięcych firmy “” przetestowany i jest zgodny z obowiązującymi przepisami i normami europejskimi, dotyczącymi stabilności, niezawodności i wytrzymałości tego typu produktów. Testy i badania towaru prowadzone przez specjalistów z laboratorium badań i certyfikacji w Polsce (Poznań).
Materiały

Fronty meblowe wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF. Powierzchnia produktu jest przetwarzany wodnej farby, które nakłada się w kilku warstwach, co sprawia, że meble estetyczny wygląd. To jest wysoki połysk tworzy efekt aksamitnej miękkości i ciepła, a także podkreśla głębię koloru i smaku utworu.

Blaty do stołów wykonane są z płyty MDF i pokryte specjalną termoplastycznych folii. Chroni powierzchnię przed uszkodzeniami (śladów i zarysowań) i kasowania. Podobne rozwiązania – klucz do trwałości produktów od firmy “”.

Korpusy mebli są wykonywane za pomocą laminowanych płyt, które są bardziej niezawodne i bardziej wytrzymałe w porównaniu z popularnymi dziś płyty WIÓROWEJ, i charakteryzują się klasy E1. Stoły, krzesła, łóżeczka dla dzieci są łatwe do czyszczenia i zachowują nienaganny wygląd przez wiele lat.

Warto zauważyć, że wszystkie końcówki naszych mebli są zaokrąglone (promień zaokrąglenia wynosi 5, w pozostałych elementach R=2), ponieważ zawsze dbamy o to, aby nasze produkty przynosiła radość i dobre wrażenie, nawet po szybkim zabawy.

Do produkcji krzeseł, jedno – i dwukondygnacyjnych dziecięcych, a także ścian bocznych dla nich służy solidne bukowe drzewo.
Farby wodne

W procesie produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie malowania mebli przy użyciu farb wodnych, w wyniku czego otrzymujemy wysokiej jakości własnych produktów i nie powoduje szkód w środowisku.
Markowe okucia “Blum”

Nasze meble wykonane są z użyciem profesjonalnego okuć od austriackiej firmy “Blum”. Wyroby firmy charakteryzują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale i gwarantowaną jakością, niezawodnością i długą żywotnością.
Bezpieczeństwo i funkcjonalność użytkowania

Cechą naszych mebli – jej stabilność i bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji. Szafy, komody, regały dodatkowo wyposażone w specjalną taśmą, która chroni je przy ewentualnym upadku.

Półki mają specjalne mocowanie (podpory) z obudową. To zapobiega ich nieoczekiwane postęp. Różne rodzaje mebli są wykonane z użyciem systemu BLUMOTION zawias, pozwalający wyeliminować efekt . Ponadto, do szuflad stosuje się profesjonalne prowadnice BLUMOTION TANDEMBOX, które zapewniają delikatną i ciche domknięcie, a system prędkości zderzaki hamulców zapobiega ściągnięty palców i wypadanie pocztowych z obudowy przy użyciu mebli.

Dodatkową zaletą powyższych urządzeń jest jego łatwy montaż i dożywotnia gwarancja na produkty firmy “Blum”.
Funkcjonalność mebli

Najważniejsze w produkcji mebli “” — bezpieczeństwo wytwarzanych produktów. Przecież meble dla dzieci stanowią grupę szczególnego ryzyka i musi spełniać nie tylko sanitarnym i medycznym wymagania, ale i wymogi bezpieczeństwa.
Ekologia

W produkcji stosujemy tylko ekologiczne materiały.

Na bazie wody farby – klucz “zdrowe i bezpieczne dla zdrowia dziecka mebli. Farbę taką używają daleko nie wszyscy producenci mebli dziecięcych, narażając zdrowie dziecka jest zagrożone. Nasza farba jest bezpieczna i trwała, służy trwałe i wiarygodne.
Zobacz więcej: strona internetowa