Co dělat, když dítě odmítá jíst a zlobivé u stolu?

Co dělat, když dítě odmítá jíst a zlobivé u stolu? Měla nebo neměla nutit jej k jídlu? Podle lékařů a psychologů, povzbudit své dítě k jídlu je špatné pro jeho fyziologické a psychologické pohody. Lidské tělo – samoregulační systém. Je schopen přizpůsobit se různým podmínkám. V souladu s tím, aby se dítě k jídlu v takových chvílích, znamená to, že v rozporu s tělem a způsobit mu škodu.


Kromě toho, podle vědců z American Psychological Society, děti, které jsou krmeny dítě násilím, pak více pravděpodobné, že trpí poruchami v zažívacím traktu, štítné žlázy, stejně jako více náchylné k obavám a neuróz. Permanentní nutit jídlo má vliv na tvorbu pozdější pochopení a schopnost uspokojit své vlastní potřeby. Tyto děti, jako dospělí, nemůže pochopit, co oni sami chtějí, mají potíže s sebeurčení, přičemž při volbě povolání a povolání.
Z tohoto důvodu nedávejte v srdci vlády “Společnosti čistých desek.” Nesnažte se krmit obsah dětských deskách jakýmikoli prostředky. S pomocí přesvědčování ( “pro mámu, pro tátu, pro moje babička …”), nebo hrozeb ( “dokud nebudou jíst ze stolu, nevstávejte”). Používá krmení přinese.
Jak je to možné? Musím se nutit dítě k jídlu

Koneckonců, v brázdě chutí drobky také nechtěl jít. Je dobře známo, že nabídka dítěte by měla být vyvážená a různorodá. To znamená, že jeho jídlo musí být přítomen ovoce, zeleninu, mléčné výrobky, maso a ryby. Vzhledem k tomu, že všichni mají nezbytné pro fungování těla stopových prvků a vitamínů. A pokud se plod dítěte, zpravidla nikdy vzdát, pak maso, zelenina nebo ryby, může přinést na “černé listině”. Dítě nechápe rozdíl mezi užitečným a nezdravý jídla. Pouze definice existuje pro dítě “chutná – bez chuti.”
Ale nezoufejte. Můžete se pokusit splnit požadavky malého gurmána, pomocí pár triků:

pokusit se míchat “neoblíbených” produkty s těmi, které dítě sní s chutí. Například, je možné přidat ovoce tykve.
určit příčinu selhání konkrétního pokrmu. Možná, že dítě nejí maso, protože je obtížné ho žvýkat. Snažte se brousit maso do mixéru a přidejte jej jako takový na kaši. Diverzifikovat nabídku maso dítě – vařit koláče plněné masem, paštika.
dávat pozor na porce stůl a vnější nádobí mysli. Mělo by to vypadat krásné a chutný. Kterým se na talíř kaše, experimentu. Značka “zajíčky” zeleniny, “houby”, “ježky”. Použít dekorace. Pravidelné hamburger trochu nervózní tam nechce, ale na karbanátky s malovanými očí a úst, možná, že se nevzdá.
Nádherné dětské nádobí. Nechte jídlo promění v malou oslavu a přináší potěšení pro dítě.
v případě, že dítě má špatnou chuť k jídlu, nech to být na chvíli. Dříve nebo později se dítě chce jíst. I v případě potravin dítě snědl jednu lžíci kaše, zoufalství Nestojí to za to. Možná, že je nutná jeho tělo v tuto chvíli nic víc.
pokud dítě nechce mít neznámé pokrm, nenuťte. Souhlasíte s tím, že by to mohlo prostě vyzkoušet tento pokrm.
si uvědomit, že jakýkoliv nejužitečnější a výživné jídlo může být nahrazeno ekvivalentem. Kromě toho, že mezi zdravými jídly vždy najdete lahodná a naopak, tam bude vždy patřit mezi chutné užitečné.